Opis sorte paradižnika marshal zmaga in njena produktivnost

Paradižnik "Marshal Victory" - srednja sezona visoko donosna sorta. To je hibrid F1. Paradižnik je nedoločen, grmi lahko dosežejo višino več kot 2 metra in potrebujejo podvezico do opore. Potrebno je tudi zmerno ščipanje. Rastlina je praviloma oblikovana v enem steblu. Priporočljivo je gojenje v rastlinjakih.

Maršal Victory

Značilnosti gojenja

Sadike je priporočljivo posejati 2 meseca pred presaditvijo na stalno mesto. Na kvadratnem metru mesta postavite največ 4 grmovja.

Nega paradižnika vključuje pravočasno zalivanje, plevenje, rahljanje tal, vrhunsko oblaganje s kakovostnimi mineralnimi gnojili.

zmagovalec paradižnika

Prednosti in slabosti

Glavne prednosti sorte vključujejo naslednje značilnosti:

  • Visok donos;
  • Veliki plodovi;
  • Dolg rok trajanja;
  • Dobra prevoznost;
  • Preprosta rastoča pravila.

veliko sadje

Glavna pomanjkljivost sorte je, da ni primeren za odprta tla na srednjem pasu.

Da bi imeli boljšo predstavo o značilnostih sorte Marshal Pobeda, priporočamo, da se seznanite s pregledi tistih, ki so jo gojili na njihovi spletni strani.

mali maršal

  1. Lani sem prebrala kritike o odličnem pridelku paradižnika "Marshal Victory", pogledala fotografijo zajetnega paradižnika in na testnem vrtu posadila sorto. Ne bom lagal, če rečem, da je presegel pričakovanja. Paradižnik je res velik, en kos je že 800 g. Okus je tudi na visoki ravni. Ti paradižniki so naredili odličen sok. (Aliya, mesto Bugulma)
  2. To je naša najljubša sorta paradižnika. Takšne produktivnosti še nismo zasledili. V grmovju so z grma visili veliki svetlo škrlatni plodovi. Bolje je, da jih gojite v rastlinjaku in se prepričajte, da jih privežete. Pri odhodu ni nič zapletenega. (Natalija Sergejevna, regija Orenburg)
  3. Maršala so prvič posadili. Pred sajenjem natančno preberite opis sorte. Rezultat je skoraj sovpadal s pričakovanim. Res je, da imamo malo razpokanih sadežev. Morda zaradi nepravilnega zalivanja. Naslednje leto bomo napako popravili. In tako je paradižnik dober, sočen, mesnat. Na strani okusa ni pritožb. (Aleksej Egorovič, Vladimir)
  4. Od vseh sort, ki sem jih gojil, je ta najljubša, najbrž. Okus je poseben. Pravi paradižnik, malo sladkega. Za domače izdelke - to je to. Edini "minus" - paradižnik se ne prilega v celoten kozarec. Samo v obliki reza. Toda iz tega se izkaže nič manj okusno. (Olga Vladimirovna, Moskva)
  5. Tukaj je paradižnik, torej paradižnik. Spominjam se, da sem v zgodnjih 2000-ih zasadil "bikovo srce" in tako me je "maršal zmaga" spomnil nanje. Prvič, v impresivni velikosti in drugič, sočno mesnato meso. Prava barva je nekoliko drugačna, bili so svetlejši. (Galina Borisovna, Vologdska oblast)

v rokah velikega

Delite na družbenih omrežjih:
Takole je videti