Benzin snežni prvak st656

V zadnjih letih se vse pogosteje pridobivajo snežne freze. Danes bomo razmislili o izdelku, ki so ga ustvarili Američani - Champion ST656bs puhalec za sneg. Snežne stroje proizvajajo ne le v ZDA, ampak tudi na Kitajskem. Ameriška in kitajska skupščina se ne razlikujeta veliko. Dejansko za izdelavo enot uporabljajo visokokakovostne komponente, ki zagotavljajo nemoteno delovanje več let.

Pomembno! Vsak izdelek Champion ima enoletno garancijo..

Opis

Bencinski snežni puhalnik Champion ST656 je vsestranski stroj, ki ga je enostavno upravljati, za to so poskrbeli ustvarjalci. Opremo je enostavno nadzirati, glavna stvar je preučiti navodila. S pomočjo snežne freze je v nekaj časa mogoče spletno mesto očistiti ne samo svežega, temveč tudi napolnjenega snega, o tem pišejo naši bralci v recenzijah.

  1. Stroj je opremljen s štiritaktnim motorjem s prostornino 5,5 konjskih moči. Zahvaljujoč hlajenju zraka z rezervoarjem za gorivo, napolnjenim do očesnih zrkel, lahko delate dlje časa, ne da bi se ustavili počivati.
  2. Zahvaljujoč dvostopenjskemu sistemu za obdelavo snežne odeje in polžam z nazobčanimi robovi se sneg zlahka zmoti. Zobje so narejeni iz trpežne kovine, lahko zmeljejo celo majhen ledeni premaz.
  3. V enem prehodu lahko 56-centimetrsko površino očistite z bencinskim puhalom za sneg Champion ST656. Snežna masa se vrže na desno stran za 12 cm, upravljavec pa lahko z ročajem prilagodi višino in kot izmeta snega med gibanjem.

    Odtočni žleb na snežnem puhalniku ST656 Champion naj bo usmerjen na stran, kjer ni ljudi ali krhkih predmetov, ker lahko pri čiščenju polžaste naprave zajamejo majhne kamenčke ali druge goste predmete in zato povzročijo poškodbe in škodo.
  4. Za izbiro smeri bencinskega puhala za sneg Champion 656 morate premakniti ročaj. Navsezadnje oba kolesa ubogata pogon podvozja. Če morate narediti ostri zavoj, morate na levem kolesu preurediti hitri zatič.
  5. Vsa potrebna orodja za nadzor puhala za sneg se nahajajo neposredno na ročaju in plošči.
  6. Za zaščito prostornega vedra pred mehanskimi poškodbami so na voljo tekači.
  7. S snežno puhalo lahko delate kadarkoli v dnevu, saj je tam halogenska žarometa.
  8. Snow Blower Champion ST656 se premika na kolesih. Na pnevmatikah s premerom 33x13 cm so velike agresivne tekalne plasti, ki se odlično oprijemajo površine. Zato je snežilec stabilen tudi na ledenih površinah in na majhnih pobočjih..

Tehnična specifikacija

Champion ST656 je matična snežinka v Severni Ameriki. Toda del tovarn deluje tudi na Kitajskem..

  1. Pri štiritaktnem motorju C 160F OHV so ventili nameščeni na vrhu.
  2. Za hrano je potrebno uporabljati visokokakovosten bencin, za ta model snežne freze Champion ST656 pa je primerna le ena znamka - AI92. V rezervoar za gorivo lahko hkrati nalijete 3,6 litra goriva.
  3. Olje potrebuje sintetično kakovost 5 W 30. Uporaba bencina in drugih vrst olja bo povzročila resne težave..
  4. Posoda s prostornino 0,59 litra, zmogljivostjo 4,1 kW ali 5,5 l / s. Ob nazivni moči RPM snežne freze Champion ST656 doseže 3.600 vrt./min.
  5. Kakovostne svečke iz platine in, kot so zapisali v pregledih lastnikov puhala za sneg Champion ST656, imajo velik delovni vir.
  6. Tristopenjsko rotor na dvostopenjskem vijaku.
  7. Za zagon snežnega mehanizma je na voljo ročni in električni zaganjalnik (deluje iz omrežja 220 voltov).
  8. Menjalnik na snežnem puhalu je večstopenjski s petimi načini gibanja naprej in dvema na vzvratni strani. Upravljavec sam izbere hitrost snežne freze, odvisno od gostote in višine snežne mase z uporabo menjalnika.
  9. Champion 656 teža snežne freze - 75 kg. En operater prenese prenos do kraja dela. Po potrebi se lahko naloži skupaj s tovornjakom..

Champion ST656 bencinski snežilnik med delovanjem:

Lastniki morajo to vedeti.

  1. Prvič, takoj ob nakupu snežne freze Champion ST656 se spomnite ali bolje zapišite njegovo točno ime. Ne pozabite tudi na identifikacijsko in serijsko številko. Ti podatki bodo potrebni, če se boste morali obrniti na servis za popravilo ali naročiti originalne nadomestne dele s snežnega puhala.
  2. Drugič, zapišite zase naslov najbližjega servisnega centra Champion in pooblaščenih trgovcev. Garancijski list, ki velja 12 mesecev od datuma nakupa snežne freze Champion 656, hranite med pomembnimi dokumenti skupaj s čekom.
  3. Na telesu snežnega puhala obstajajo posebne oznake, natančno morate razumeti, kaj pomenijo. Poleg tega nekateri opozarjajo.

Upamo, da bo članek koristen za bodoče lastnike snežnih puhal Champion ST656.

Mnenja lastnikov snežne freze Champion 656

Anton, 32 let, Ekaterinburg
Chepion ST 656 je pred dvema letoma nabavil snežno frezo. Ime Champion ustreza kakovosti dela. Hrup je minimalen, moč pa odlična. Edina stvar, ki mi ne ustreza v snežnem mehanizmu Champion ST656, je njen kratek ročaj. Mogoče pa gre samo zame?
Sergej, 41 let, Moskva
Všeč mi je avto, s pomočjo bencinskega puhala za sneg Champion 656 očistim sneg v bližini lastnega parkirišča. Prvo zimo ni bilo težav, upam, da tudi moj prvak to zimo ne bo izneveril. Sneg čisti kot zver.
Nikita, 67 let, Yaroslavl
Champion je dobil snežni mešalnik za svoje potrebe. Saj razumete, da je pri mojih letih zamah z lopato že neprijetno. In moje območje je dostojno. Zdaj sem s Champion ST656 sam prvak - takoj se lahko spopadem z delom. Stroj za odstranjevanje snega je enostavno upravljati, v dveh letih ni bilo posebnih težav. Priporočam.
Violetta, 35 let, Murmansk
Verjetno bodo mnogi presenečeni nad pregledom, ki ga je pustila ženska. Takoj moram reči, da sem po poklicu voznik traktorja, nekaj let sem delal na tem stroju v ostrih severnih razmerah. Torej me ni stalo nič, da bi se lotil snežnega mehanizma Champion 656. Tehnika Champion, povem vam, je odlična. Samohodni bencinski puhalec za sneg je enostaven za upravljanje, odlično odstrani sneg. Toda tu je precej visok. Če čiščenja ne opravite pravočasno, nato pa s težavo odpelje snežni pas nad pol metra, lahko zastane. Težko gremo navkreber. Prav tako mi ni bil všeč ročaj - malo kratek.
Delite na družbenih omrežjih:
Takole je videti